♡ abigay has logged 60 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
A Christmas Prince

A Christmas Prince

2017
×
½
Edit this entry  
24
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
½
Edit this entry  
24
A Christmas Prince: The Royal Wedding

A Christmas Prince: The Royal Wedding

2018
×
½
Edit this entry  
24
A Christmas Prince: The Royal Wedding

A Christmas Prince: The Royal Wedding

2018
×
½
Edit this entry  
23
Jumanji

Jumanji

1995
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Noelle

Noelle

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Iliza Shlesinger: Unveiled

Iliza Shlesinger: Unveiled

2019
×
★★½
Edit this entry  
29
Across the Universe

Across the Universe

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
½
Edit this entry  
16
Iliza Shlesinger: War Paint

Iliza Shlesinger: War Paint

2013
×
★★½
Edit this entry  
11
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★
Edit this entry  
11
Iliza Shlesinger: Elder Millennial

Iliza Shlesinger: Elder Millennial

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Charlie's Angels: Full Throttle

Charlie's Angels: Full Throttle

2003
×
★★½
Edit this entry  
07
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★
Edit this entry  
07
Sex Tape

Sex Tape

2014
×
★★
Edit this entry  
28
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Maid in Manhattan

Maid in Manhattan

2002
×
★★½
Edit this entry  
28
The Other Woman

The Other Woman

2014
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
Love Serenade

Love Serenade

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
In Her Skin

In Her Skin

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Flight of the Phoenix

Flight of the Phoenix

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Danny Deckchair

Danny Deckchair

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Danny Deckchair

Danny Deckchair

2003
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Danny Deckchair

Danny Deckchair

2003
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Iliza Shlesinger: Freezing Hot

Iliza Shlesinger: Freezing Hot

2015
×
★★
Edit this entry  
16
The Nostradamus Kid

The Nostradamus Kid

1993
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Iliza Shlesinger: Confirmed Kills

Iliza Shlesinger: Confirmed Kills

2016
×
★★
Edit this entry  
13
Danny Deckchair

Danny Deckchair

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Schadenfreude

Schadenfreude

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Katherine Ryan: Glitter Room

Katherine Ryan: Glitter Room

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Iliza Shlesinger: Elder Millennial

Iliza Shlesinger: Elder Millennial

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dead Letter Office

Dead Letter Office

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Doing Time for Patsy Cline

Doing Time for Patsy Cline

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Katherine Ryan: In Trouble

Katherine Ryan: In Trouble

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
Katherine Ryan: Glitter Room

Katherine Ryan: Glitter Room

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Reaching for the Moon

Reaching for the Moon

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Daughter

The Daughter

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Dance Academy: The Movie

Dance Academy: The Movie

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
The Silence

The Silence

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★½
Edit this entry  
06
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Admission

Admission

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dog Days

Dog Days

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry