Sort by
  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • We Own This City

    ★★½

  • Charlie Rackett and the Evil Sorcerer Killer

  • The Batman

    ★★★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Seriously, Sincerely

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Red Rocket

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Bitchin': The Sound and Fury of Rick James

  • Mare of Easttown

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Still Processing

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Stunt Double

  • The Plot Against America

    ★★★★½

  • log 2

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Siberia

    ★★★★

  • Undine

    ★★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Fall

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Take Me Out

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★½

  • Hair Love

  • The Riverman

  • Daughter

  • Anima

  • Midsommar

    ★★

  • Maestro

  • Memorable

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★½

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Henrietta Bulkowski

  • Us

    ★★★★

  • Troop Zero

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★½

  • Well Done