• Kate

    ★★½

  • Cinderella

    ★½

  • Nona

    ★★★

  • Twenty Something

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Val

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Annette

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Alone

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • 30 for 30: The Bunny & the GOAT

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The CutScene

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • My Way

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★★★½

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Seaspiracy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Yes Day

  • Coming 2 America

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Us Again

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★½

  • The World's Deadliest Killer

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★