RSS feed for AlexOd
  • Bloodshot

    ★★½

  • Fantasy Island

  • The Rhythm Section

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Son of a Rich

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Hustlers

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Anna

    ★★½

  • Avengement

    ★★½

  • Leaving Afghanistan

    ★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Hellboy

    ★★★½

  • The Brave

  • Balkan Line

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mortal Engines

    ★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Robin Hood

    ★½

  • The Marine 6: Close Quarters

    ★★

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★

  • The Scorpion King: Book of Souls

    ★★

  • Hunter Killer

    ★★★

  • Peppermint

    ★★

  • The Predator

    ★★★½

  • Mile 22

    ★★

  • Big Brother

    ★★★

  • The Meg

    ★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★

  • Rampage

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • Tomb Raider

    ★★½

  • Death Wish

    ★★

  • The Hurricane Heist

    ★★

  • Black Panther

    ★★½

  • The Last Warrior

    ★★★

  • 12 Strong

    ★★½

  • The Commuter

    ★★★

  • Bleeding Steel

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Maximum Impact

    ½

  • Acts of Vengeance

    ★½

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Sniper: Ultimate Kill

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • American Assassin

    ★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★

  • Savage Dog

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Unlocked

    ★★½

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★