• Home Sweet Home Alone

    ½

  • Eternals

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Injustice

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Kate

    ★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Karen

    ½

  • Cinderella

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • He's All That

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Jolt

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • America: The Motion Picture

    ½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Things Heard & Seen

  • Justice Society: World War II

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

  • A Week Away

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Yes Day

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Bliss

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ½

  • The Little Things

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★½

  • Locked Down

    ½

  • The White Tiger

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Fatale

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★