• Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

  • TINA

    ★★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★

  • The White Tiger

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • The Call

    ★★★

  • Superintelligence

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Mank

  • Let Him Go

    ★★★

  • The Empty Man

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★★★

  • Nocturne

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Books of Blood

  • Spontaneous

  • Black Box

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Secrets We Keep

    ★★★

  • Wireless

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Penguin Bloom

    ★★★

  • Nomadland

  • The Devil All the Time

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bloody Hell

    ★★★

  • The Broken Hearts Gallery

  • Antebellum

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • We Die Alone

    ★★★★★

  • Magic Camp

  • Project Power

  • Work It

    ★★★

  • The Tax Collector

  • An American Pickle

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Greenland

    ★★★

  • The Silencing

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Ghosts of War

  • Ava

  • Force of Nature

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • You Should Have Left

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Good Boy

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Becky

    ★★★★★

  • The High Note

    ★★★

  • Capone

    ★★★