• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Rebecca

    ★★★

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Black Box

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Don't Click

    ★★

  • Playhouse

    ★★

  • There's No Such Thing as Vampires

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Vampire Virus

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Clapboard Jungle: Surviving the Independent Film Business

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★

  • Underwater

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★

  • The Beach House

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Proxima

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Follow the Crows

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Death of a Vlogger

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Aquaslash

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Playmobil: The Movie

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★