Sort by
  • The Nun II

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Strays

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Take Care of Maya

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

  • Fast X

    ★★★½

  • Maggie Simpson in

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ½

  • boygenius: the film

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★½

  • Air

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • Missing

    ★★★★

  • The Dangerous Rise of Andrew Tate

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Suzume

    ★★★

  • FIFA Uncovered

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ½

  • Till

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

    ½

  • Confess, Fletch

    ★★★½