• 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Beckett

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • The Ice Road

  • Bo Burnham: Inside

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • BROCKHAMPTON: THE TOP OF THE MOUNTAIN

  • PXE

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Behind Her Eyes

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Shame - Live in the Flesh

  • The Dig

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Yung Lean: In My Head

    ★★★★

  • Our Popcorn Movie Dystopia - SOME MORE NEWS: THE MOVIE

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Beast

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Fontaines D.C. - A Night at Montrose, Dublin

  • Greenland

    ★★★

  • Hamilton

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • 8:46

  • Rhubarb

  • A Parks and Recreation Special

  • Sputnik

    ★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Vitiate cerebrum

  • Sold For Parts: A Fontaines DC Documentary

  • The Weeknd: After Hours

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Horse Girl

  • Minari

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Goldman v Silverman

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★

  • The Outsider

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • The Gentlemen

    ★★★