• One Hundred and One Dalmatians

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • National Lampoon's Christmas Vacation

    ★★

  • Jingle All the Way

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★★

  • A Christmas Story

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Trick 'r Treat

    ★★

  • Hush

    ★★

  • The Skin I Live In

    ★★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★

  • Eyes Without a Face

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★