• Last Man Standing

    ★★★

  • Breakheart Pass

    ★★★

  • Gamer

    ★★★★

  • A Perfect Getaway

    ★★★★

  • Humanoids from the Deep

    ★★★★

  • The Amusement Park

    ★★★★

  • Buchanan Rides Alone

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★★

  • Pale Rider

    ★★★★½

  • The Great Silence

    ★★★★

  • Silverado

    ★★★½

  • Cowboy

    ★★★★

  • The Witch Who Came from the Sea

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Police Story 2

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Switchback

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★½