• Galaxy Quest

    ★★★★★

  • Geostorm

    ★★★★★

  • Help! I'm a Fish

    ★★★½

  • Cats

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • Twilight

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • La La Land

    ★½

  • No Country for Old Men

    ½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★★★

  • Playmobil: The Movie

    ★★★