Sort by

alinaapts has logged 12 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Juno

Juno

2007
×
★★★★
Edit this entry  
22
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Anima

Anima

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Middleditch & Schwartz

Middleditch & Schwartz

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mr. & Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

2005
×
★★★
Edit this entry  
17
The Platform

The Platform

2019
×
★½
Edit this entry  
12
Ivan's Childhood

Ivan's Childhood

1962
×
★★★★★
Edit this entry  
11
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

1961
×
★★★★★
Edit this entry  
05
How to Lose Weight in 4 Easy Steps!

How to Lose Weight in 4 Easy Steps!

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dead Right

Dead Right

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry