• PlayTime

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • Dune

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★

  • Halloween

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★½

  • Z

    ★★★★

  • Run Lola Run

    ★★★

  • Enter the Void

    ★★

  • The Night of the Hunter

    ★★★★

  • Chinese Zodiac

  • Upstream Color

    ★½

  • Colossal

    ★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Mechanic: Resurrection

    ½

  • Arrival

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★½

  • A Fantastic Woman

    ½