Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Night of the Living Dead

  Night of the Living Dead

  ★★★

  برخلاف اکثر فیلم های ترسناک، این فیلم فاقد هیجان ودرگیری مورد نظر این نوع ژانر است و حتی تا حد زیادی برخلاف هدف فیلمساز مضحک و خنده دار به نظر می رسد اما به دلیل شروع موجی که توی سینمای ترسناک و سبک مورد نظرش ایجاد کرده، حائز اهمیت می باشد.

 • Swallow

  Swallow

  ★★★★

  به طرز عجیبی فیلم منو غافلگیر کرد. داستان متفاوت و پر تعلیق، تصاویر درخشان، فیلمنامه حساب شده و بازی بی نظیر شخصیت اصلی از ویژگی های اولین فیلم کارلو میرابلا دیویس، فیلمساز آمریکایی، است. هنگام تماشای فیلم از احترامی که فیلمساز به شعور مخاطب میذاشت نهایت لذتو بردم. شاید یکی از جذاب ترین نما/ نمای عکس هایی که تو چند وقت اخیر دیدم صحنه ی ملاقات دختر با پدرش بود، که اجرای آن توی سکوت، بار دراماتیک فیلم را چندبرابر کرده.

Popular reviews

More
 • Midday Event: Trace of Blood

  Midday Event: Trace of Blood

  ★½

  آشغال و حتی توی فیلمای تاریخ مصرف دارم به شدت بده

 • Diabolique

  Diabolique

  ★★★★★

  هیچ چیزی جذاب تر از دوباره دیدن بعضی فیلما نیست. 
مخاطب پس از دیدن فیلم به این نتیجه میرسه حتی به چیزی هم که دیده نمیتونه اعتماد کنه. کلوزو هم به خوبی در فریب دادن مخاطب هوش به خرج میده. ویژگی کارگردانی کلوزو مبتنی بر چیزیه که ما نمیبینیم و بعد ها متوجهش میشیم. با یه نگاه کلی متوجه میشیم تمام داستان اون چیزیه که فیلمساز به ما نشون نمیده. حتی توی پایان فیلم هم نمیفهمیم بالاخره زن مرده یا اونم…