Sort by
  • Mrs. Davis

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Jackals & Fireflies

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • World War III

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • The Rebel

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Leila's Brothers

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★½

  • The Essex Serpent

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • We Own This City

  • Gaslit

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • The Dropout

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • A Very British Scandal

    ★★★½