Sort by
  • Star Wars: The Last Jedi

  • Thor: Ragnarok

  • Naked

    ★★

  • Dunkirk

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Okja

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • The Zookeeper's Wife

    ★★★★

  • Big Little Lies

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • Silent Nights

    ½

  • Get Out

    ★★★★

  • Fences

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • 1898: Our Last Men in the Philippines

    ★★★½

  • Patriots Day

    ★★½

  • Miss Sloane

    ★★★★½

  • The Head Vanishes

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★½

  • 13th

    ★★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Snowden

    ★★★

  • Justin Timberlake + The Tennessee Kids

    ★★★★

  • Amanda Knox

    ★★★★

  • Lion

    ★★★★½

  • Jackie

    ★★★★½

  • Sully

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • The Railroad Lady

    ★★½

  • Suicide Squad

  • Once Upon a Line

    ★★½

  • Pear Cider and Cigarettes

    ★★½

  • The Duel

    ★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • Piper

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Now You See Me 2

    ★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • Timecode

    ★★★

  • Paterson

    ★★★★

  • Loving

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Ali Wong: Baby Cobra

    ★★★

  • Pelé: Birth of a Legend

    ★★★

  • Lemonade

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Sing

    ★★★★

  • Enemies Within

    ★½

  • Blind Vaysha

    ★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★

  • Sing Street

    ★★★★

  • Gleason

    ★★★★

  • Captain Fantastic

    ★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★★

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★

  • The Big Short

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★★

  • Borrowed Time

    ★½