• Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Beanie Mania

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Housewives of the North Pole

    ★½

  • Christmas ...Again?!

    ★★★

  • Christmas at Castle Hart

    ★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • The Nine Kittens of Christmas

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • Candy Coated Christmas

    ★½

  • Black Friday

    ★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★

  • Pups Alone

    ★★

  • One December Night

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Red Notice

    ½

  • Christmas Thieves

    ½

  • The Santa Stakeout

    ★★½

  • Under Wraps

    ★★½

  • Diana: The Musical

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ½

  • Halloween Kills

    ½

  • Cinderella

    ★½

  • Dune World

    ½

  • Joey and Ella

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Gerri Curls

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Violet's Prey

    ½

  • Cruella

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • The Hike

    ½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Finding ʻOhana

    ★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★★★★

  • Little Cooper

  • The Christmas Setup

    ★★½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★

  • Dear Christmas

    ★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★★

  • The App That Stole Christmas

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★★

  • The Farmer and the Belle: Saving Santaland

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★

  • A Timeless Christmas

    ★★½

  • Never Kiss a Man in a Christmas Sweater

    ★★

  • Closed for Storm

    ★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • A New Husband for Christmas

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ½

  • Freaky

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★★★

  • Max Reload and the Nether Blasters

    ★★★