• Candyman

    ★★★½

  • The Chair

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Beckett

    ★★★

  • BLACKPINK: THE MOVIE

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Deep

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Skater Girl

    ★★★★

  • Loki

  • Awake

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Sweet & Sour

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Ride or Die

    ★★★½

  • Caught by a Wave

    ★★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • The Last Paradiso

    ★★½

  • Bliss

    ★½

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Nian

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Finding 'Ohana

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • It's a Sin

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • Wish You

    ★★★★

  • Double Dad

    ★★★★

  • WandaVision

  • Outside the Wire

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • What Happened to Mr Cha?

    ★★½

  • Burrow

  • News of the World

    ★★★

  • Zog and the Flying Doctors

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★½

  • Sweet Home

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Education