• Prey

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Escape the Field

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Dog

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Blacklight

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Home Team

    ★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Fatal Distraction

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • This Is Not a War Story

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Injustice

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • Jagged

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Humans

    ★★½

  • Fauci

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Attica

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★