• She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Elvira, Mistress of the Dark

    ★★★

  • Stoker

    ★★★½

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★

  • Maid

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Spencer

    ★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Starship Troopers

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★