• Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • The Life and Movies of Erşan Kuneri

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Paper Lives

  • Stuck Apart

    ★★½

  • Ethos

    ★★★½

  • Autonomous

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

  • Guest

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • After We Collided

    ½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★½

  • Bloodshot

    ★½

  • Superman: Red Son

    ★★½

  • Vendors' Meeting

    ½

  • Love Likes Coincidences 2

    ★★½

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★½

  • Comidark Films 2: The Pawn

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Underwater

    ★★½

  • Togo

    ★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • Rebooted

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Comidark Films: The Getaway

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Code 8

    ½

  • Gemini Man

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Lucy in the Sky

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Miner's Mountain

    ★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Sijjin 6

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Vivarium

    ★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★½