• The Voyeurs

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★★½

  • Dug Days

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Loud House Movie

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Dinosaur Barbarian

  • No. 2 to Kettering

  • Going Home

  • Crosswalk

  • Vivo

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • The Cover

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Que sirva de ejemplo

    ★★★½

  • Wonder Egg Priority Special: My Priority

  • The Shadow

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Poliamor para principiantes

    ★★½

  • La Piel del Volcán

    ★★★★½

  • Kaguya-sama: Love is War OVA

  • Cruella

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Abyssal

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★½

  • To Your Eternity

    ★★★★½

  • Tokyo Revengers

    ★★★★

  • ODDTAXI

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • Combatants Will Be Dispatched!

    ★★★½

  • Vivy -Fluorite Eye's Song-

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Happily

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Crazy About Her

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½