Sort by
  • The Creator

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • New Chapter

  • Circus Maximus

    ★★½

  • The Kennedy Assassination: Inside the Book Depository

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Corvine

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

  • Jackals & Fireflies

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

  • Stillness of Labor

  • The Deepest Breath

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Polite Society

    ★½

  • Plane

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Chicago Transit Anguish

  • Suzume

    ★★★★½

  • Trevor Thursday

  • Director by Night

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Berserk: The Golden Age Arc – Memorial Edition

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★