• Joker

    ★★★★★

  • Batman: Hush

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Thelma

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • Batman Begins

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • The Godfather

    ★★★★★