Sort by
  • Love After Music

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★★

  • The Extortion

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Prom Pact

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • LALI | Disciplina Tour Live from Buenos Aires

  • Cocaine Bear

  • Your Place or Mine

    ★★

  • You People

    ★★½

  • La véritable histoire d'Amélie Poulain

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • What Happened On New Year's Eve

    ★★★½

  • The Tangalanga Method

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • HollyBlood

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Saquemos Reyes

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • The Wrath of God

    ★★

  • Catopolis

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Hideous

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 15 Ways to Kill Your Neighbour

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

  • All Hail

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★