Sort by
  • Maixabel

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Inception

    ★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★½

  • Requiem for a Dream

    ★★★★

  • Scarface

    ★★★★★

  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★★

  • Belle de Jour

    ★★★★

  • The Young Girls of Rochefort

    ★★★★½

  • Bay of Angels

    ★★★★

  • Welcome Mr. Marshall!

    ★★★★

  • Gilda

    ★★★★