Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Hatching

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

  • Angkor: The Lost Empire of Cambodia

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Benediction

    ★★★½

  • The Bones