• Clueless

    ★★★★★

  • Space Jam

    ★★★★½

  • They Live

    ★★★★★

  • The Great Escape

    ★★★★★

  • Top Gun

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • The Elf

    ½

  • Elves

    ½

  • The Stuff

    ★★★★½

  • House on Haunted Hill

    ★★★★

  • Chopping Mall

    ★★★

  • Come to Daddy

    ★★★★½

  • Cats

    ½

  • The Exorcist

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • Hail Satan?

    ★★★½

  • Phantom of the Mall: Eric's Revenge

    ★½