• White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Borrowed Future

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • Fortissimo

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Cheer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • Adeline, the Great

    ★★★

  • The Quiet

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Anima

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • Guava Island

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • When I Get Home

    ★★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Magical Nights

    ★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • The Case

    ★★½

  • Climax

    ★★★½

  • The Kissing Booth

    ★★½

  • Happy Anniversary

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Tully

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Private Life

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★