Hedvig has logged 14 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Persona Non Grata

Persona Non Grata

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Undine

Undine

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Tove

Tove

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Gagarine

Gagarine

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
I'm Your Woman

I'm Your Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Herself

Herself

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Let Them All Talk

Let Them All Talk

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Another Round

Another Round

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Falling

Falling

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Life Ahead

The Life Ahead

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry