• Yearly Departed

    ★½

  • Puchuncaví

    ★★★½

  • Untitled (Human Mask)

    ★★★★

  • Easter Morning

    ★★★½

  • The Bye Bye Man

    ★★★

  • Foes

    ★★★★

  • Baby Blood

    ★★★½

  • Whistle and I'll Come to You

    ★★★½

  • Love Is a Many-Splendored Thing

    ★★★★½

  • Artemide's Knee

    ★★★★★

  • A Dangerous Method

    ★★½

  • The Heart and the Money

    ★★★★

  • Getting Any?

    ★★

  • What The Water Said, nos. 4-6

    ★★★★½

  • Golden Parable

    ★★★★½

  • Disque 957

    ★★★½

  • The Angel

    ★★★

  • The Woman Who Powders Herself

    ★★½