ambar has logged 17 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
EuroTrip

EuroTrip

2004
×
★½
Edit this entry  
27
Laurence Anyways

Laurence Anyways

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
The Longest Week

The Longest Week

2014
×
Read the review Edit this entry  
22
Morning Glory

Morning Glory

2010
×
★★★
Edit this entry  
20
The Hot Chick

The Hot Chick

2002
×
★★★★
Edit this entry  
18
She's All That

She's All That

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Heartstone

Heartstone

2016
×
★★
Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★½
Edit this entry  
06
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Skate Kitchen

Skate Kitchen

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
After the Rain

After the Rain

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Moxie

Moxie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry