Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Clouds of Sils Maria

  Clouds of Sils Maria

  ★★★★

  Noskatījos ar diviem piegājieniem. Ne filmas dēļ, drīzāk ir bijusi garāka pauze bez kino un mazinājies uzmanības noturīgums. Pirmajā reizē, aptuveni pusi no fimas, baudīju sadzīviskās ainas lielisku aktieru sniegumā. Otrajā reizē aizmirsos, iegrimu stāstā pilnībā. Pēcsajūta laba. Noslēgums bija, bet, kā jau dzīvē, varam paši domāt arī tālāko iespējamo sižeta turpinājumu. Varbūt mazliet pietrūka kāpinājuma, tas gan bija, tomēr būtu vēlējusies tiešāku izjūtu gammu. Citādi, filmu noteikti ir vērts paskatīties. Binošas dēļ, ja ne citu iemeslu vadītiem.

 • Welcome to the Rileys

  Welcome to the Rileys

  ★★★

  James Gandolfini likās reālistisks: epizode garāžā, epizode ar paslēptajām alus skārdenēm leduskapī. Bija pāris amerikānismi, kaut kā mazāk ticamas lietas, ka cilvēks var piepeši izdomāt nestrādāt, bet varbūt arī var, ka var nesatraukties, ja mašīna kaut kur tiek pamesta un sākt braukt ar otru piederošo, jo ir vairākas, tāds sīkums. Stāsta noslēgums patika ar to, ka tas bija. Tomēr filma attiecīgam noskaņojumam.

Popular reviews

More
 • Once

  Once

  ★★★★½

  Cilvēcīga filma. Neizskaistināti, uz gaišas nots. Par mūziku. Brīvību. Draudzību. Par brīvības dāvāšanu otram cilvēkam. Jo mēs sastopam gara radiniekus un esam pateicīgi dzīvei par to, bet necenšamies kādu savažot. Par ceļu, kas katram ejams, līkumainu, sazarotu. Un mēs ejam. Tur tālumā aust rīts. Sāpīgi skaisti. Skaisti.

 • Speak

  Speak

  ★★½

  Viegli uztverama filma. Gribētos vairāk galvenās varones bijušās labākās draudzenes un zīmēšanas pasniedzēja portretējuma, ir tikai nojaušamas lietas, kaut gan filmas ieturētais vieglums par spīti drāmai paredz, ka ir jāatklāj vaibsti.