• Run

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Ready or Not

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Bridget Jones's Baby

  • Dumb and Dumber To

  • Scream 4

  • Wild Child

    ★★★★★

  • Angus, Thongs and Perfect Snogging

    ★★★★

  • Mamma Mia!

  • Baby Mama

  • Funny Games

    ★★

  • Bridget Jones: The Edge of Reason

  • Mean Girls

    ★★★★★

  • Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

  • Riding in Cars with Boys

  • Bridget Jones's Diary

    ★★★★★

  • Winning London

    ★★★★

  • Our Lips Are Sealed

    ★★★½

  • Scream 3

  • Practical Magic

    ★★★★★

  • The Wedding Singer

    ★★★★

  • Scream 2

  • My Best Friend's Wedding

  • Scream

  • Dumb and Dumber

  • Muriel's Wedding

    ★★★★

  • Dirty Dancing

  • Grease