• Variety

    ★★★★

  • Eleven Days, Eleven Nights

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Feast

    ★★★

  • An Elephant Sitting Still

    ★★★★★

  • All Is Lost

    ★★★★½

  • To the Wonder

    ★★★★★

  • It's Only the End of the World

    ★★★★

  • Tom at the Farm

    ★★★★

  • Heartbeats

    ★★★½

  • Laurence Anyways

    ★★★★★

  • I Killed My Mother

    ★★★★★

  • Inland Empire

    ★★★★★

  • The Rebellion

    ★★★★

  • The Castle

    ★★★★★

  • Time of the Wolf

    ★★★★½

  • Code Unknown

    ★★★★½