Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Pathaan

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Troll

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Prey for the Devil

  • Black Adam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • The Legend

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Men

    ★½

  • The Essex Serpent

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Why Didn't They Ask Evans?

    ★★★

  • Attack

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★