• Memoirs of a Geisha

    ★★★★

  • The Unholy

  • Batman Ninja

    ★★★★

  • The Wailing

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Yes Day

    ★★

  • The Virtuoso

    ★★½

  • The Hot Chick

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Snatch

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★

  • The Campaign

    ★★★

  • Beverly Hills Cop

    ★★★

  • Legally Blonde

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½