Sort by

Jeffrey has logged 15 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mortdecai

Mortdecai

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Night of the Scorpion

Night of the Scorpion

1972
×
★★★
Edit this entry  
30
Wizards of the Lost Kingdom II

Wizards of the Lost Kingdom II

1989
×
Edit this entry  
29
Wizards of the Lost Kingdom

Wizards of the Lost Kingdom

1985
×
Edit this entry  
23
The Harlem Globetrotters on Gilligan's Island

The Harlem Globetrotters on Gilligan's Island

1981
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Split

Split

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Starcrash

Starcrash

1978
×
★★★
Edit this entry  
14
Cry Wilderness

Cry Wilderness

1987
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Reptilicus

Reptilicus

1961
×
Edit this entry  
09
Carnival Magic

Carnival Magic

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Death Wish Club

Death Wish Club

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Deadly Dreams

Deadly Dreams

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Cry Wilderness

Cry Wilderness

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Evil Within

The Evil Within

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
Hired to Kill

Hired to Kill

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry