Sort by
  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Stuber

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • I Am Mother

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mortal Engines

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Overlord

  • Halloween

    ★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★½

  • Skyscraper

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Hotel Artemis

    ★★★½

  • Asterix: The Secret of the Magic Potion

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Rampage

    ★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★½

  • Mute

    ★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • The Post

    ★★★★½

  • Bright

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Geostorm

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★½

  • The Dark Tower

    ★★½