Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Alan Partridge - Stratagem

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • This Place Rules

  • Treason

    ★★½

  • Babylon

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ½

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

  • Slumberland

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★★

  • The Real Mo Farah

  • Girl in the Picture

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

  • Lightyear

    ★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Fire Island

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Le Pupille

  • Close

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½