RSS feed for Alyssa

Alyssa has logged 12 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Colette

Colette

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Green Book

Green Book

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry