Sort by
  • Destination Wedding

    ★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★½

  • Tully

    ★★★

  • The Post

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Disobedience

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Battle of the Sexes

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Thelma

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★★★★

  • The Beguiled

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • The Wizard of Lies

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • How to Be a Latin Lover

  • Big Little Lies

    ★★★★★

  • The Party

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★

  • Collateral Beauty

    ★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Bad Santa 2

    ★½

  • Jackie

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Nine Lives

    ★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • Bad Moms

    ★½

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Elle

    ★★★½

  • Lemonade

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★★

  • Zoolander 2

  • How to Be Single

    ★★★½

  • Sisters

    ★★★

  • Joy

    ★★★

  • A Very Murray Christmas

    ★★★

  • Spectre

    ★★★

  • The Meddler

    ★★★½

  • The Danish Girl

    ★★★½

  • Pixels

    ★★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Carol

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★★★½

  • Tomorrowland

    ★★★★

  • Hot Pursuit

    ★★★

  • Demolition

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★½

  • Big Eyes

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Still Alice

    ★★★½

  • Cake

    ★★★★

  • Tammy

    ★★½

  • They Came Together

    ★★½

  • Maleficent

    ★★★★★

  • Blended

    ★★★★

  • The Fault in Our Stars

    ★★★

  • The Other Woman

    ★★★★