• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Blacklight

    ½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★★

  • Master

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Sing 2

  • One Shot

    ★★★★

  • Encanto

  • Coldplay - Live from Climate Pledge Arena

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • PAW Patrol: The Movie

  • Baby Oopsie

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Cursed

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Movie Hoarders: From VHS to DVD and Beyond!

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Cassex

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • Seance

    ★★★½

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Don't Let Her In

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • The Unholy

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½