• X

    ★★★★

  • No Exit

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Encanto

  • Night Teeth

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

  • Britney vs. Spears

  • There's Someone Inside Your House

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Malignant

  • The Voyeurs

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

  • The Cursed

    ★★★

  • Jungle Cruise

  • Old

  • Fear Street: 1666

  • A Classic Horror Story

  • Fear Street: 1978

  • Till Death

  • Fear Street: 1994

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Seance

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Raya and the Last Dragon

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Happiest Season

  • The Undoing

  • The Queen's Gambit

  • The Empty Man

  • Roald Dahl's The Witches

  • Rebecca

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

  • Run

  • I Care a Lot

  • Ammonite

  • The Babysitter: Killer Queen

  • The World to Come

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Hunt

  • A Quiet Place Part II

  • Promising Young Woman

  • The Night House

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Fractured

  • Saint Maud

  • Haunt

  • Ready or Not

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Swallow

  • Us

  • Booksmart

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Glass

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • The Grinch

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

  • Venom

  • Bad Times at the El Royale