Sort by
  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Real Madrid: Until the End

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • At Midnight

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Plane

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Till

    ★★★★½

  • Noise

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • No Bears

    ★★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Masquerade

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★★

  • Stars at Noon

    ★★

  • Mediterranean Fever

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Corsage

    ★★★★½

  • EO

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Alcarràs

    ★★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★★