Sort by
  • Halloween Kills

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Red Carpet

    ★★★★

  • Reflexões de um Liquidificador

    ★★

  • The Edge of Democracy

    ★★★★★

  • The Way He Looks

    ★★½

  • Lisbela and the Prisoner

    ★★★

  • The Man from the Future

  • Então Morri

    ★★★★★

  • Carnage

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Cast Away

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Ó Paí Ó: Look at This

    ★★★★★