Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Persuasion

  • The Princess

    ½

  • Spiderhead

    ★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Shark Bait

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Along for the Ride

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★½

  • The Requin

    ½

  • Brazen

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Daughter

    ★★★★

  • Mother/Android

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Stuck Together

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Yara

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Diana: The Musical

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Belle

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Awake