RSS feed for Andanita
  • Greyhound

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Miss Americana

    ★★

  • A Too Personal Acquaintance

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • My Spy

    ★★★

  • Like a Boss

  • Underwater

    ★★★

  • Zakleté pírko

    ★★

  • Dolittle

  • Můj příběh

    ★★

  • Cats

  • Bombshell

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Stastny novy rok

  • Špindl 2

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Pat a Mat: Kutilské trampoty

    ★★★★

  • Owners

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • Ženská na vrcholu

  • Last Christmas

    ★★

  • Midway

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Poslední aristokratka

    ★★

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • The Last Full Measure

    ★★★

  • Earthquake Bird

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • National Avenue

    ★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • The Perfect Patient

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Can You Keep a Secret?

    ★★

  • Lucy in the Sky

    ★★★

  • Harriet

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • The Goldfinch

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★

  • Just Mercy

    ★★★★

  • The King

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★

  • Judy

    ★★★★