Sort by

Anders has logged 12 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★★
Edit this entry  
21
Fearless Hyena

Fearless Hyena

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Reign of Fire

Reign of Fire

2002
×
★★★
Edit this entry  
18
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
15
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Jungle Book

The Jungle Book

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry